3D Edu

3D Edu

Vizualizace

Sférický projekční systém Věda na kouli, ClassVR - průlomový vzdělávací systém navržený speciálně pro školní výuku, který využívá virtuální i rozšířenou realitu a Multidotykový panel 3 v 1 rozvíjí kreativitu, komunikační schopnosti a spolupráci v týmu.

Digitální řemeslo

Řemeslo má zlaté dno. A digitální budoucnost. V učebně je pro výuku a žákovské projekty k dispozici laserová gravírka/řezačka, řezací plotr s termolisem a čtyři 3D tiskárny. Zapojuje do výuky kreativitu a nové způsoby vnímání nejen technických předmětů. V souladu se STEAM.

STEAM

Výraz STEAM se používá jako označení vzdělávacího programu v oborech přírodní vědy. S (science - věda), T (technology - technologie), E (engineering - technika), A (art - umění), M (mathematic - matematika). Prostředky STEAM také podporují zvídavé, kreativní a kritické myšlení, logické úsudky a týmovou spolupráci.