Pedagogický sbor

Mgr. Bergerová Irena učitelka ZŠ třídní VII.A
Mgr.Brabníková Hana učitelka ZŠ třídní II.A
Mgr. Tomáš Bóna učitel ZŠ třídní VII.B
Damnitz Jakub učitel ZŠ  
Mgr. Filipová Jitka učitelka ZŠ třídní IV.A
Mgr. Hegnerová Renáta učitelka ZŠ třídní - V.B
Mgr.Hlavová Nela učitelka ZŠ třídní IV.C
Mgr. Hořeňovská Hana učitelka ZŠ, kariérová poradkyně  
Ing. Chňapková Michaela učitelka ZŠ, metodička EVVO třídní IX.
Mgr. Voldřichová Jana učitelka ZŠ třídní I.C
Jániš Michal učitel ZŠ  
Mgr. Kindermannová Jindra učitelka ZŠ – metodička SPJ třídní VIII.
Mgr. Kolářová Martina učitelka ZŠ třídní VI.B
Bc. Malypetrová Kateřina učitelka ZŠ třídní VI.A
Mgr. Malypetrová Pavlína učitelka ZŠ třídní - III.C
Mgr. Martinková Štěpánka učitelka ZŠ – výchovná poradkyně třídní - III.A
Mgr. Maternová Dana učitelka ZŠ třídní - V.A
Mgr.Melichar Jakub zástupce ředitele školy ZŠ  
Mgr. Müllerová Eliška učitelka ZŠ třídní V.C
RNDr. Preyová Ivana ředitelka ZŠ  
Barbora Hlavatá učitelka ZŠ  
Pytlíková Anna učitelka ZŠ třídní II.C
Mgr. Salovová Eva zástupkyně ředitele ZŠ  
Bc. Svatoňová Věra učitelka ZŠ třídní I.A
MVDr.Zeliesková Marcela učitelka ZŠ - zdravotnice  
Dieneltová Ivana vychovatelka, AP ZŠ ŠD
Hlavová Renáta vychovatelka, AP ZŠ ŠD
Koubská Dagmar vedoucí vychovatelka ŠD
Caklová Dana asistentka pedagoga  
Štěpánková Hana asistentka pedagoga  
Mgr. Tlapáková Petra asistentka pedagoga  
Gottwaldová Věra zástupkyně ředitele MŠ Masarykova
Chlubnová Veronika učitelka MŠ Masarykova
Procházková Zuzana učitelka MŠ Masarykova
Bc. Samková Karolína učitelka MŠ Masarykova
Bc. Štěpánková Jaroslava asistent pedagoga MŠ Masarykova
Lamačová Ilona kuchařka MŠ Masarykova
Sekyrová Ivana školnice MŠ Masarykova
Alferyová Marie učitelka MŠ Smetanova
Hnutová Zdeňka učitelka MŠ Smetanova
Koubková Lenka učitelka MŠ Smetanova
Lehoczká Drahoslava vedoucí učitelka MŠ Smetanova
Šabová Žaneta asistentka pedagoga MŠ Smetanova
Bártová Lucie asistentka pedagoga MŠ Smetanova
Podhorská Miloslava kuchařka MŠ Smetanova
Pavlíčková Helena školnice MŠ Smetanova
Klugová Renáta sekretářka ZŠ, AP  
Homolková Petra, DiS učetní ZŠ  
Podhorský Jiří vedoucí stravování ŠJ  
Baláž Ivan školník ZŠ  
Gunar Milan školník ZŠ  
Danitová Milena uklízečka ZŠ, SA  
Jana Balážová uklízečka ZŠ  
Myšáková Jana uklízečka ZŠ  
Roubíčková Zuzana uklízečka ZŠ  
Benychová Lenka kuchařka ŠJ
Kasalová Pavlína kuchařka ŠJ
Poláková Naděžda kuchařka ŠJ