Kampaň obyčejného hrdinství - výzva týden 22.4. -26.4. 2024

19.04.2024

Srdečně Vás všechny zveme v rámci Ekoškoly do naší výzvy "Kampaně obyčejného hrdinství ". O co se jedná?  Vybrali jsme jednu výzvu, která se týká vody a budeme týden od 22. 4. - 26.4. plnit ve školce i doma několik aktivit.  Následně plnění zapíšeme do deníčků a odešleme do Ekoškoly, kde nám naši společnou úsporu zapíší a shrnou Je to opravdu jednoduché, pojďte s námi do toho,. Vybrat si ovšem můžete i jakoukoli jinou výzvu, která se Vám líbí. Deníčky můžete poslat zpět na adresu koordinátorky, nebo si ho můžete vzít tištěný, vyplnit  a donést zpět do obou školek do 30.4. 2024. V deníčku je QR kód, který Vás může odkázat na další aktivity spojené s plněním výzev a třeba Vás osloví i jiné aktivity. Budeme rádi, když se s námi o ně podělíte, případně pošlete foto. :-)

Těšíme se na spolupráci.

Děti a učitelky  

KOH24_DENÍK J

Týden naší kampaně