Den s hasiči

12.06.2023

Stalo se již tradicí, že SDH Krásná Lípa pořádá pro děti z našich mateřských škol populární dětský den. Letos jsme se sešli opět na hřišti u T-klubu. Hasiči připravili pro děti soutěže v přenášení vody a v přetahování lana. Mateřské školy se postavily proti sobě, samotným hasičům a proti hasičskému autu. Velkým zážitkem pro všechny přítomné bylo „koupání“ v pěně, kterou hasiči dokázali vytvořit. Děti si odnesly nezapomenutelné zážitky, dárky a odměnu za výtvarnou soutěž. Připraveno bylo také občerstvení. Děkujeme všem zúčastněným za dopoledne, které nám věnovali. 

                                                                                                                                                                                            Kolektiv MŠDSC05047