Zahájení školního roku pro 4. - 9. ročníky

Milí žáci,

zítra nám začíná školní rok 2021/2022.  Učitelé pro vás připravili a uklidili třídy a chodby. Avšak stavební práce budou zcela ukončeny 31. 3. 2022. Do tohoto termínu bude probíhat přístavba šaten a nové učebny a ve stávajících prostorách školy bude zapotřebí vyměnit podlahovou krytinu, vymalovat chodby, dokončit instalaci svítidel.

Proto několik pravidel, se kterými školní rok zahájíme:

1) platí přísnější pravidla bezpečnosti pobytu ve škole, o přestávkách bude omezenější pohyb na chodbách, přechod do odborných učeben a na výuku jazyků bude probíhat pouze s pedagogickým pracovníkem;

2) vzhledem k probíhající stavbě platí přísný zákaz vstupu do označených prostor stavby;

3) v přízemí bude probíhat výuka pouze v učebně F-Ch;

4) ve společných prostorách a na chodbě platí povinnost nosit roušky (ve třídách probíhá výuka bez roušek);

5) netestujeme se;

6) ve škole se nepřezouváme, oblečení volíme spíše neformální a teplejší;

7) učíme se dle platného rozvrhu, tento týden je sudý týden.

Milí žáci,

těšíme se na vás a věřím, že to společně zvládneme. Jako odměna nás čeká opravená škola s moderní přírodovědnou učebnou.