2017-06-30 - Přejeme všem krásné prázdniny plné sluníčka a letní pohody

Konec roku v I. A

Bovýsek

7. listopadu k nám do třídy přišel Bovýsek, aby nás pozdravil a vyzkoušel ze znalostí o ovoci a zelenině. Protože jsme šikulky, dostali jsme za odměnu pexeso.

Pod hladinou řek a rybníků

8. prosince nás navštívili pan Vencko s paní Judovou, aby nás seznámili s životem pod hladinou řek a rybníků. Moc se nám to líbilo.

Jedlovec

Už jsme zasadili druhý strom. Tentokrát je to jehličnan a jmenuje se jedlovec.

Krmítko

Na okně naší třídy máme ptačí krmítko, které pravidelně doplňujeme semínky pro ptáčky. Nejčastěji k nám přilétají sýkorky.

Vánoční koncert

První prosincový den jsme se vydali do kostela, poslechnout si čtyři saxofony a varhany.

Čert a Mikuláš

5. prosince jsme ráno nacvičovali básničky a písničky pro Mikuláše. Náhle jsme uslyšeli rány na dveře a do třídy vtrhli čerti. Všichni jsme vykulili oči a zpytovali své svědomí. Naštěstí přišel Mikuláš s andělem a zachránili nás. Zazpívali a zatančili jsme Mikulášovi, který nás odměnil sladkou dobrotou.

Buchtobraní

Ve středu 13. prosince ráno jsme se sešli před školou o něco dříve, abychom v naší třídě vše připravili na buchtobraní. Naši dospěláci nám připravili spoustu dobrot k prodeji.  Vybrali jsme celkem 1272 Kč. Z buchtobraní jsme přispěli na návrat lososů částkou 636 Kč.

Krmení zvířátek

V úterý 19. prosince jsme společně s kamarády ze IV. A donesli zvířátkům pamlsky do lesa.

Červenec

10 11 12 13 14 15
partner partner partner partner partner