24.-28.2. - Jarní prázdniny

31.1. - Pololetní prázdniny

8.1. - Vyšlo 2. číslo školního časopisu

Ukončení roku koledami

Období, které pro většinu z nás, patří k nejkrásnějším v roce, jsou určitě Vánoce. Před těmito svátky je také krásný čas adventu, ve kterém jsme, tak jako každý rok, potěšili několik lidiček zpěvem koled. Každý přece ví, že Vánoce je čas klidu a pokoje. A i my jsme chtěli trochu přispět, a proto jsme navštívili továrnu Novii, kde jsme svými koledami nějaké to oko rozplakali. Také jsme opět zavítali, již čtvrtým rokem do DZR Krásná Lípa - Palmovka, abychom s klienty i pracovníky tohoto zařízení, prožili krásnou vánoční atmosféru. Proto jsme potěšili i zde přítomné koledami, tancem a pobytem mezi nimi.
V poslední předvánoční den ve škole, jsme byli pozváni na Městský úřad, kde jsme naposledy v letošním roce zazpívali i pracovníkům úřadu, včele s panem starostou, kteří si to určitě také za jejich práci zaslouží. Děti dokonce ještě zašly potěšit spoluobčany, kteří vytvářejí hezkou atmosféru ve městě: do květinky, čokoládovny, do Domu ČS, lékárny a pekárny. Musím je pochválit, že myslí i na ostatní lidé a umí formou zpěvu potěšit a rozdat radost. Jsem na ně moc pyšná!

Mgr. Renáta Hegnerová a dětičky z V.B

Leden

• Divadlo I.-III.C
13 14 15 16 17