Od 1.9.20 - Přijmeme učitele - učitelku II. stupně

AKTUALITYMikulášsko adventní dílničky v V. B

thumb

Zapalováním svíček na adventním věnci začíná předvánoční období, kdy se nás zmocní neobvyklá nálada, srdečnost a hlavně vymýšlení dárků pro naše drahé.
A nám přišla na pomoc nabídka od maminky Nelinky Churáčkové, že si uděláme dílničky na vytváření dárečků pro maminky, babičky, tatínkové, dědečkové atd. Všichni jsme byli nadšeni, hlavně co si na nás zase maminka Lucka s tatínkem Honzou vymysleli. Zase jsme byli překvapeni a nadšeni z jejich nápadů, které nám přišly zajímavé a bezvadné.
Kluci si zahráli na truhláře, takže šmirglovali, přibíjeli, vrtali a natírali. Holky to měli jednodušší, romantičtější v podobě lapačů snů. Taky to některým dalo zabrat, nemyslete si!
Radost jsme udělali i sami sobě v podobě popsaných a podepsaných triček která, jako všechno, přivezla maminka Nelinky. Celé dopoledne jsme měli co dělat, ale výsledek byl famozní..... tento den byl vskutku jako v dílně u Santa Clause.
Moc děkujeme p. Mošovské a p. Churáčkovi, že nám takový to báječný předvánoční den umožnili, že se o nás tak hezky starají, což opravdu není poprvé!!!! Takových rodičů kdyby bylo víc......

Dětičky z V.B s p.uč. Mgr. Hegnerovou

 

Nikdy bych si nemyslela, že návštěva mých rodičů ve třídě bude zábava. Rodiče chodí do školy většinou na třídní schůzky, nebo když něco jako žáci vyvedeme. Naštěstí pro mě to nebyl ani jeden případ. Moji  rodiče Lucie Mošovská a Jan Churáček přišli do naší třídy pro to, aby s námi vyráběli výrobky, kterými bychom obdarovali své blízké (maminka, tatínek, babička, dědeček,....) pod stromečkem... Můj táta si pro kluky připravil výrobu dřevěných bedýnek na nářadí a mamka zase pro holky lapače snů. Ještě před samotným vytvářením jsme dostali bílá trička, která jsme si navzájem podepsali jako památku na tento den.
Kluci si vyzkoušeli vrtat vrtačkou, brousit  a zatloukat hřebíky a my holky jsme motaly, lepily a vázaly. Práce nám šla až na nějaké vyjímky :-)  pěkně od ruky. Čtyři hodiny, které jsme na to měli,utekly jak voda. Myslím, že vytváření se všem líbilo a budu doufat, že moji rodiče si pro nás zase něco nového připraví.

Nela Churáčková

 

Vyhledávání

NOVÉ FOTOGRAFIE

Projekty

KALENDÁŘ AKCÍ

« Předchozí

Srpen
2020
Další »
PoÚtStČtSoNe
     
10 11 12 13 14 15 16 
17 18 19 20 21 22 23 
24 25 26 27 28 29 30 
31       
Konec školního roku
partner partner partner partner partner partner
Copyright © 2014 Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa. Vytvořilo studio Web-Style.cz