Schůzky ekotýmu

28.03.2022

7.3. 2022

Začali jsme hodinu v ekokroužku probíráním všech povinností, co jsme si rozrdali. Jeden úkol se týkal kompostu v sadu, který by ekotým chtěl postavit. Další téma bylo o budkách kteréchceme dát do sadu. Dále jsme se bavili o malém rybníčku a o lidech, kteří by nám s ním pomohli.poté jsme se rozdělili do skupin a každá skupina zbytek času pracovala na daném tématu. Na konci jsme si řekli, na čem jsme ve skupinách pracovali.

21.3.2022

Dnes jsme na ekotýmu šli do školního sadu, kde jsme se rozdělili do dvou skupin . Jedna skupina dostala za úkol zmapovat terén v sadu a vymyslet, kam chceme dát třeba kompost nebo malý rybníček. Druhá skupina měla zapsat v jakém stavu je hmyzí hotel, budky a ohniště.Poté co každá skupina dopracovala, museli jsme už odejít. Na závěr jsme si zahráli ještě hru.

28.3.2022

Dnes jsme na eko hodině, přilepovali plán práce a zároveň jsme se podívali na úkoly, které jsme za dané měsíce měli splnit a ty jsme odkontrolovali. Dále jsme se rozdělili do skupinek, ve kterých jsme dál pracovali.  Jedna skupinka přepsala cíle na barevné papíry. druhá skupina lepila a přepisovala to, co už jsme splnili. Před koncem jse si všichni zahráli hru a odpoledne jsme zakončili čokoládou.

Magdalena Baráková 


Schůzky Ekotýmu