28.2. - Den otevřených dveří

Recitační soutěž - školní kolo

Čerstvý lednový sníh nám přivál každoroční recitační soutěž a její účastníky, kteří reprezentovali všechny čtyři věkové kategorie. Opětovně jsme se potýkali se stále nižším počtem žáků, kteří jsou ochotni věnovat svůj čas a úsilí také mimoškolním dobrovolným aktivitám.
Výkony byly vyrovnané. V nejmladší kategorii však dva přednesy zastínily ostatní, a proto Tomáš Vrabec společně s Annou Steklou budou reprezentovat naši základní školu v městském kole v Rumburku.

Pořadí – kategorie I. – III. ročník:            1. místo – Tomáš Vrabec
                                                                      2. místo – Anna Steklá
                                                                      3. místo – Jiřina Deusová
Pořadí – kategorie IV. a V. ročník:           1. místo – Anna Kacálková
                                                                      2. místo – Petr Hercog
                                                                      3. místo – Bára Martinková

Všem žákům děkujeme za to, že překonali strach a trému a připravili nám hezké odpoledne.

Leden
  • Vánoční prázdniny