28.3. - Školní akademie

28.2. - Den otevřených dveří

Recitační soutěž - školní kolo

Čerstvý lednový sníh nám přivál každoroční recitační soutěž a její účastníky, kteří reprezentovali všechny čtyři věkové kategorie. Opětovně jsme se potýkali se stále nižším počtem žáků, kteří jsou ochotni věnovat svůj čas a úsilí také mimoškolním dobrovolným aktivitám.
Výkony byly vyrovnané. V nejmladší kategorii však dva přednesy zastínily ostatní, a proto Tomáš Vrabec společně s Annou Steklou budou reprezentovat naši základní školu v městském kole v Rumburku.

Pořadí – kategorie I. – III. ročník:            1. místo – Tomáš Vrabec
                                                                      2. místo – Anna Steklá
                                                                      3. místo – Jiřina Deusová
Pořadí – kategorie IV. a V. ročník:           1. místo – Anna Kacálková
                                                                      2. místo – Petr Hercog
                                                                      3. místo – Bára Martinková

Všem žákům děkujeme za to, že překonali strach a trému a připravili nám hezké odpoledne.

Únor
  • Zimní olympiáda
  • Diskotéka pro děti15,00 - 17,00
  • Pololetní prázdniny
  • I.C - buchtobraní
  • I.AC - bruslení
  • V. A - návštěva knihovny
  • Divadelní představení - Vikingové9,00 1. až 5. roč. 10,00 6. až 9. roč.
  • III.A - buchtobraní
  • 10,00 IV.B - návštěva knihovny
  • Den otevřených dveří

partner partner partner partner partner