28.6.2018 - Zahradní slavnost - slavnostní vyřazení žáků 9. ročníku

Školní rok začal akcí s IZS

Nový školní rok letos začal setkáním s Integrovanými záchrannými složkami. Ve středu 6.9. 2017 naše škola uspořádala zajímavý den , který jsme nazvali Den se záchranými složkami v krásném prostředí městského parku. Pozvání přijali hasiči, policie, záchranná služba, městská policie a policejní psovodi.Z Městského úřadu nám přišla povyprávět o třídění odpadu paní Fritscheová.
Děti chodily po stanovištích a hltaly vyprávění a ukázky  z práce záchranných složek. Velice krásná byla ukázka  výcviku policejních psů.
Den se náramně vydařil,děti i učitelé si odnesli plno dojmů, nových poznatků a zájmů o tyto profese.
Chtěla bych tímto také velice poděkovat Hasičům Krásná Lípa, Policii ČR Krásná Lípa, Městské policii Jiříkov, Dopravní záchranné službě Rumburk a Policejním psovodům pod vedením pana Beera, p.Fritscheové a hlavně p.starostovi za poskytnutí parku a připravení terénu.
Velice si toho vážíme a těšíme se na další spolupráci.

Mgr.Renáta Hegnerová

Červen
  • Letní sportovní den
  • Den s fotbalisty pro 1. třídu9,00 - 11,00 hod.
  • 9. roč. - účast na ped. výzkumu
  • Převzetí titulu Ekoškola
  • Dětská olympiáda
  • Zahradní slavnost - slavnostní vyřazení žáků 9. ročníku