28.3. - Školní akademie

28.2. - Den otevřených dveří

Školní rok začal akcí s IZS

Nový školní rok letos začal setkáním s Integrovanými záchrannými složkami. Ve středu 6.9. 2017 naše škola uspořádala zajímavý den , který jsme nazvali Den se záchranými složkami v krásném prostředí městského parku. Pozvání přijali hasiči, policie, záchranná služba, městská policie a policejní psovodi.Z Městského úřadu nám přišla povyprávět o třídění odpadu paní Fritscheová.
Děti chodily po stanovištích a hltaly vyprávění a ukázky  z práce záchranných složek. Velice krásná byla ukázka  výcviku policejních psů.
Den se náramně vydařil,děti i učitelé si odnesli plno dojmů, nových poznatků a zájmů o tyto profese.
Chtěla bych tímto také velice poděkovat Hasičům Krásná Lípa, Policii ČR Krásná Lípa, Městské policii Jiříkov, Dopravní záchranné službě Rumburk a Policejním psovodům pod vedením pana Beera, p.Fritscheové a hlavně p.starostovi za poskytnutí parku a připravení terénu.
Velice si toho vážíme a těšíme se na další spolupráci.

Mgr.Renáta Hegnerová

Únor
  • Zimní olympiáda
  • Diskotéka pro děti15,00 - 17,00
  • Pololetní prázdniny
  • I.C - buchtobraní
  • I.AC - bruslení
  • V. A - návštěva knihovny
  • Divadelní představení - Vikingové9,00 1. až 5. roč. 10,00 6. až 9. roč.
  • III.A - buchtobraní
  • 10,00 IV.B - návštěva knihovny
  • Den otevřených dveří

partner partner partner partner partner