Od 1.9.20 - Přijmeme učitele - učitelku II. stupně

V.C ..stopovaná..budoucí třída

Dřív než spolu začnem práci, poznejme se při legraci.

Tak bys se dala nazvat včerejší výprava V.C za třetí p.učitelkou (Hyškovou), která se bude podílet na vyučování třídy od příštího roku. Výpravu provázela hra stopovaná, kde žáci nacházeli rýmované vzkazy, jež měli žáci rozluštit. Ve vzkazu  jim p. učitelka vždy o sobě něco prozradila, vyzpovídala je a napověděla, kde najdou další vzkaz. Hra byla zakončena milým setkáním na zahradě u p.učitelky doma.

Zvídavé otázky paní učitelek směrem k žákům, ale i od žáků k paní učitelkám poodhalily na čem nám v životě záleží, co máme nejraději i čeho se bojíme.

Odpoledne děti vystřídali tatínkové, kteří nám pomohli sestavit nábytek do budoucí kmenové třídy. Během dvou hodin se třída rozšířila o  knihovny, zásuvky, poličky.
Naše díky patří p. Butalovi, p. Kubicovi, p. Kubištovi, p. Naglovi a p. Švarcovi.

Srpen