AKTUALITYUkončení školního roku třídy IV. B

thumb

Společně s letošním školním rokem jsme se také na čas prázdnin rozloučili s kamarády z Domova Severka Jiříkov a to na XXVI. ročníku Olympijských her, které pořádá Domov Srdce v dlaních ve Filipově. Letos jsme tuto návštěvu spojili i prohlídkou baziliky Panny Marie. Přivítal nás dlouholetý varhaník této baziliky pan Mgr. Jiří Chlum, který nás poučil a předvedl jak takovýto královský nástroj vypadá z blízka a jak se na něj hraje.
Potom jsme v kapli vyslechli o zázraku, který se tu před mnoha lety stal a prohlídli jsme si celou baziliku.

Naše dobrodružství pokračovalo i v dalším týdnu, kdy jsme navštívili rozhlednu Dýmník a pokochali jsme se nádhernými kameny - Stromem života, kde si každý z nás ten svůj kámen vyhledal a načerpal z něj dostatek energie.

Hned za dva dny jsme jeli vláčkem na školní výlet do děčínského zámku, kde nás přivítal mladý pan hrabě a celým zámkem moc hezky provedl. Dokonce jsme mohli soutěžit o mince a nakonec jsme obdrželi Certifikát.

V posledním týdnu jsme si také užili, a to nejen sportovním dnem, který pořádala naše škola, ale vydováděli jsme se také s paní učitelkou na minigolfu, který nám v celku šel. A v dalším dnu jsme byli na exkurzi v čokoládovně Mana, kde se nám  moc věnovali a moc se nám tam líbilo.

Na konec školního roku jsme toho stihli  hodně a vše jsme si náramně užili, jelikož jsme výborná parta a máme se rádi !!!!!

Žáci IV. B s paní uč. Mgr. Renátou Hegnerovou

 

Vyhledávání

NOVÉ FOTOGRAFIE

logologologologo

Projekty

KALENDÁŘ AKCÍ

« Předchozí

Červenec
2019
Další »
PoÚtStČtSoNe
10 11 12 13 14 
15 16 17 18 19 20 21 
22 23 24 25 26 27 28 
29 30 31     
Konec školního roku
partner partner partner partner partner partner
Copyright © 2014 Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa. Vytvořilo studio Web-Style.cz