Team Beans zaujali ve škole i na plese

Tanec vždy byl a je výrazem radosti z pohybu, noblesy a elegance. Tuto myšlenku potvrdila část žáků z deváté třídy, kteří se v rámci projektu Sto let republiky věnovali nácviku choreografie spojující historii i současnost tance. Dá se říci, že šest krásných dívek podpořených tanečním a především hereckým uměním tří mladých mužů tancem několik týdnů přímo žilo. A tak se zrodila taneční skupina Team Beans. Krásné retro šaty, pocházejí z dílny paní ředitelky Ivany Preyové, podtrhly jedinečnost vystoupení, strasti nácviku s tanečníky sdílela Jana Veselá. Poděkování patří také studentce varnsdorfského Leoně Jelínkové, která tým vedla během nácviku nejtěžší části – zvedačky. Vše nakonec klaplo a diváci v závěru projektu odměnili tanec bouřlivým potleskem. Není tedy divu, že skupina obdržela pozvání k vystoupení na Reprezentačním plese Krásné Lípy, kde se nejen ujala předtančení, ale spolupracovala i na módní přehlídce. Děkujeme za tuto příležitost předávat dál potěšení z tance a dobrou náladu.

PaedDr. Jana Veselá

Srpen