Střípky z třídy IV.B

Školním rokem 2018-19 začalo také setkávání a spolupráce našich dětí třídy IV.B a klientů Domova Severka z Jiříkova.
Hned v krásném říjnovém dnu se v domově konal Den otevřených dveří, kam jsme také byli pozváni.Bylo to v duchu sportovním a také tanečním. Společně jsme se utkali v přehazované, fotbale, vybíjené, ale také jsme zkusili zazpívat a malovat na asfalt.
Ke konci měsíce, v projektovém týdnu, jsme navštívili knihovnu v Rumburku, kde pro nás byla připravena přednáška v duchu dětských spisovatelů během 100 let. Sami jsme si připravili Dílny s tématikou - školství, bankovnictví, oblékání a jídelníček, který jsme měli i s ochutnávkou . Mnoho nových a zajímavých věcí jsme se v tomto čase, projektového týdne dozvěděli, za což jsme moc rádi a moc se nám tyto dny líbili. Teprve před krátkým časem začal nový školní rok a my jsme už mnoho pěkného zažili a řadu nových věcí si odnesli.

Žáci IV.B s p.uč.Mgr. Hegnerovou

• 10,00 - II.A návštěva knihovny