19.-25.11. - Projekt EDISON

Třídenní exkurze do Polska

Dějepisně zaměřená exkurze má za cíl dětem ukázat místa, která ovlivňovala životy tisíců lidí. Jedny z nejkrásnějších míst Polska nám odhalí mnohá tajemství historie, těžké práce i kulturních památek.

Program:

1. den - dopoledne odjezd, příjezd do Krakova a ubytování

2. den - prohlídka Krakova a Věličky

3. den - prohlídka Osvětimi a odjezd

Krakov je historické sídlo polských králů a patří na seznam UNESCO. Vělička je známá pro své velké solné doly, které připomínají  říši z jiného světa. Osvětim si každý spojí s koncentračním táborem, kde zemřelo na 1,5 milionu lidí.

Cena se odvíjí od počtu zúčastněných dětí a je předběžná. 40 a více dětí = 2960Kč za žáka / 35 = 3250Kč / 30 = 3590Kč

V ceně jsou zahrnuty snídaně. Hotel nabízí večeře za 150 Kč. Proto doporučujeme náhradní variantu. První večer budou mít děti večeři z domova. Další domluvíme se školní jídelnou, která nám za 50 Kč připraví zbylé dvě večeře. (třetí den se budeme vracet až pozdě večer, děti dostanou jídlo v autobuse/při zastávce)

Rodiče se exkurze také mohou zúčastnit. Cena je o 200 Kč dražší než za dítě.

Pro jakékoliv dotazy pište na: podatelna@zskrasnalipa.cz

• I.C, II.C, III.A+B, IV.A - plavání
  • II.C - buchtobraní